Logo

DENTACOHASSASİYET VE KESİNLİK İÇİN DENTAL SPREYLER, YÜZEY-MASKELEME/MATLAŞTIRMA AJANLARI


HER DETAYDA YÜKSEK HASSASİYET İÇİN...

Dentaco özellikle ağız-içi tarayıcılar ve laboratuvar tipi 3B-tarayıcılar için yüzey-kaplama (surface-coating) ajanları ve spreyleri geliştirmektedir. Essen/Almanya merkezli Dentaco GmbH dental market tarafından yüksek hassasiyeti ile tanınan bir kimya firmasıdır. 1990 yılında Siemens Dental’in CAD/CAM teknolojisi için ilk spreyi üretmesi ile faaliyete geçen firma bugün oklüzyon/kontakt spreyleri dışında model tarayıcıları & ağız-içi tarayıcılar için likitler ve spreyler üretmektedir

Image Description
Hassasiyet ve yüksek detay... için ağız-içi ve model tarayıcıları için bir vazgeçilmez

 

DİŞHEKİMLERİ İÇİN ÜRÜNLER

scan`spray luer blue : Klasik ağız-içi tarama spreyi. Kilitli kanül mekanizması ile kanüller rahatlıkla değiştirilebilir.

scan`liquid : Patentli ağız-içi tarama spreyi. CEREC teknolojisi için geliştirilmiştir, Nebulizatör ağzı ile homojen bir yüzey kaplama sağlarken ağız içindeki nemden etkilenmez, kolaylıkla çıkmaz.
scan`dry : Özel hızlı kuruyan ağız-içi tarama spreyi. Özel toz valfi sayesinde homojen örtücü tabaka oluşturulur.
scan`spray plus : İlk üretilen, birinci nesil ağız-içi tarama spreyi. Kanıtlanmış koyu örtücülük.
scan`film fluid : Boyama şeklinde uygulanan matlaştırma likidi. İntra-oral yada model tarayıcıları için kullanılabilir. Kameranın ulaşamadığı alanların taranabilmesini kolaylaştırır.


LABORATUVARLAR İÇİN ÜRÜNLER

scan`spray stone : En ince ve en ekonomik tarama spreyi. Hızlıca kurur, çok ince bir film tabakası halinde (5 mikrondan düşük) uygulanabilir ve yüksek hassasiyet sağlar. İmplantlar gibi ufak parçaların taranmasında çok iyi netice verir.
scan`spray lab : 1999’den beri üretilen ilk nesil tarama spreyi. Güçlü yüzey matlaştırma sağlar.
scan`spray lab XL : scan`spray lab ürününün büyük formu
scan`film fluid : Matlaştırma likidi, boyanarak kullanılır. “Tozsuz – sprey gerektirmeyen” tarayıcıların (scanner’ların) tarayamadığı alanların taramasını kolaylaştırmak için kullanılır.
occlusio`spray : Yüksek kalitede oklüzyon spreyi. Özel jet ağızlığı sayesinde son derece homojen ve kuru bir toz tabakası sağlanır. 4 renkte mevcuttur. (Yeşil & beyaz renkleri büyük 200 ml’lik formda sipariş edilebilir.)
blue`spot : Kontakt spreylerinin en hassasıdır. Birçok yüzeye tutunur ve mükemmel detay verir. Ağız-içinde yada model üzerinde kullanılabilir.

 

 


YUKARI